0 (212) 222 53 30

Neden Filo Kiralama?

Filo Kiralama Avantajları

Kiralamak aracın sadece kullandığınız kısmını, satın almaksa araç bedelinin tamamını ödemek demektir. Araç bedelinin tamamını ödemek de getirisiz aktife sahip olmak anlamına gelir. Üstelik araçların satın alımını finansman kullanarak yapan bir şirketseniz, aylık ödemeleriniz filo kiralamaya ödeyeceğiniz tutara göre çok daha yüksek olur. Filo kiralamayla sağlayacağınız avantajla kullanmadığınız nakitinizi işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca filo kiralama yapmanız durumunda aylık ödemelerinizin %100 nü giderleştirerek vergi yönetimi de yapmış olursunuz.

Araç filonuzun yönetimi için Geo Filo Yönetimi ile çalıştığınızda, araçlarınızın bakım, onarım, yol yardımı, sigorta ve motorlu taşıtlar vergileriyle uğraşmaz, zaman ve enerji harcamazsınız.

Araç alımlarını kendiniz yapmanız durumunda, kuracağınız filonun büyüklüğüne bağlı olarak satıcı firmalardan indirim alabilirsiniz. Ancak Geo Filo Yönetimi ile çalıştığınızda, filonuzun boyutu ne olursa olsun indirim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Geo Filo Yönetimi nin araç üreticisi ve distribütör firmalarla olan ilişkisi, çok sayıda araç alımlarının sağladığı avantajlar nedeniyle zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Araç filonuzun tüm alım işlemleriyle Geo Filo Yönetimi ilgilendiği için sipariş verme, araç bekleme ve teslim alma işlemleriyle uğraşmaz, zamandan tasarruf edersiniz.

Kendi araç filonuzu satın alırsanız araçların bakım ve onarımıyla uğraşmak için zaman ve enerji harcamak zorunda kalırsınız. Geo Filo Yönetimi nden hizmet aldığınızdaysa, bakımla ilgili konuları bize bırakıp daha düşük maliyetlerle servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik GeoFilo Yönetimi nin yurtçapındaki anlaşmalı servisleri sayesinde her zaman öncelikli olarak hizmet alır, hem siz hem de şirketinizdeki araç kullanıcıları her zaman rahat edersiniz.

Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortaları sizin yerinize yaptırılırken, Geo Filo Yönetimi nin aldığı yüksek indirim avantajları kiralarınıza yansıtılır. Ayrıca sigorta ödemelerinizi peşin yapmak yerine, aylık sabit kiralarınız içerisinde yapmanın avantajından da yararlanırsınız.

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda dilerseniz sınırsız, dilerseniz de belirleyeceğiniz bir sınırlı km. öngörerek kiralarınızı kullanım şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Araç filonuzun yönetimi için Geo Filo Yönetimi ile çalıştığınızda, araçlarınızın bakım, onarım, yol yardımı, sigorta ve motorlu taşıtlar vergileriyle uğraşmaz, zaman ve enerji harcamazsınız.
Back to Top