Şirketin sermayesinden araç hizmeti için, toplu…

Şirketin sermayesinden araç hizmeti için, toplu olarak bir para çıkışı olmaz. Böylece şirket bu kazancını başka türlü yatırımlar için kullanabilme imkanı yakalayabilir.

600

-Düzenli ödemler sayesinde bütçe elde edilir ve aylık sabit ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir.
-Filo kiralama şirketleri; uzun dönem kiralanan araçların, hasar durumunda onarımının, periyodik bakımının, Kasko Sigortasının, Motorlu Taşıtlar Vergisinin, Zorunlu Trafik Sigortasının, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü giderlerinin ve Periyodik Araç Muayenesinin karşılanmasını sağladığından şirket bütçesinden her hangi bir nakit çıkışı olmaz.
-Araçların Bakım ve Onarım masraflarını üstlenmek, bunun ile ilgili faturaları kontrol etmek, lastik ve yedek parça değiştirme gibi bir takım işlemleri her araç için tarih açısından izlemek zorunda kalmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kiralayacağınız araç sayınız belli bir sayının üzerindeyse Bakım ve Tamirle ilgili bir birim oluşturmanıza gerek kalmamış olur.
-Operasyonel filo kiralama sayesinde, muhasebenizin araçlarla ilgili birçok fatura ile uğraşmasına gerek kalmaz.
-Filonuzu yönetmekle görevlendireceğiniz insan istihdamı yerine sizin için daha önemli olan ana aktiviteniz için işgücü kullanabilirsiniz.
-Operasyonel kiralama sayesinde, faturalarınızın tamamını gider olarak kaydedebileceğinizden, vergi avantajından da yararlanabilme imkanı sağlar. Ayrıca filo kiralama adına ödeyeceğiniz aylık faturalarda doğrudan gider olarak yazılmaktadır.
-Kiraladığınız aracın çalınması veya kaza yapması durumunda yerine muadili olan başka bir araç tahsis edildiğinden şirketinizin bu durum karşısında oluşabilecek iş kaybı da önlenmiş ve işin devamlılığı sağlanmış olur.
-Satın alacağınız bir aracın bedeli 5 yılda ancak gider olarak yazılabilirken, operasyonel kiralama ile araç sorununu çözdüğünüzde her ay düzenli bir şekilde ödediğiniz paraların karşılığını hazırlayacağınız faturalarda gider olarak yazarak alabilirsiniz.
-Araç satın alarak 3 ile 4 yıl boyunca aynı aracı kullanmak yerine, şirket imajınızı güçlendirebilmek adına yeni araçlar ile sürekli hareket kabiliyetine kavuşabilir ve otomobillerinizde 2. El satışı sonucundaki oluşabilecek mali kayıp riskini de ortadan kaldırabilirsiniz.

buy levitra 20mg online from a licensed Canadian pharmacy. Purchase levitra 20mg online from a safe Canadian pharmacy to get the lowest levitra price.
order zoloft brand or generic zoloft ( sertraline ) with no prescription needed. Zoloft in an SSRI antidepressant medication used to treat various panic and anxiety
Buy generic baclofen 10 Mg Online Without Prescription. Pain Relief|muscle Relaxant. Contact Us, Cheap Prices, Amex.