0 (212) 222 53 30

Filo Kiralamanın Avantajları

İkinci el satış derdiniz yok
Kullanılmış araçlarınızın ikinde elde satmak için uğraşmak zorunda kalmazsınız “ Araçlar elimizde kalır.” “Satamayız” endişesi taşımazsınız.

Yol yardımı ve bilgilendirme hizmetleri
Firmamız araç kullanıcılarına 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve araçlar hakkında her türlü detaylı bilgiye ulaşabilecekleri hizmeti vermektedir. Araç kullanıcıları bu hizmete sadece bir telefon veya e-posta ile ulaşabilirler.

Sigorta
Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortaları firmamız tarafından sizin yerinize yaptırılırken , firmamızın aldığı yüksek indirim avantajları kiralarınıza yansıtılır . Ayrıca sigorta ödemelerinizi peşin yapmak yerine , aylık sabit kiralarınız içerisinden de yapmanın faydalarından yararlanabilirsiniz.

Kaza yönetimi
Başınıza ne gelirse gelsin , kaza sonrası bize ulaşmanız durumunda size en yakn ekibimiz anında yardımınıza gelir. Böylece hem siz hem araç kullanıcılarınız emin ellerde olduğunuzu bilmenin rahatlığı ile yaşarsınız

Güvenli sürüş eğitimi
Talep ettiğiniz durumda araç kullanıcıları için düzenleyeceğimiz güvenli sürüş eğitimlerinden faydalanabilir . Daha güvenli seyahatlar gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz yerde teslim
Firmamız tarafından kiraladığınız araçlarınız kapınıza kadar getirilir Türkiye çapında dilediğiniz her noktada siz müşterilerimize teslim edilir.

Sınırlı veya sınırsız kilometre kullanım seçimleri
Şirketinizin ihityaçları doğrultusun da dilerseniz sınırsız , dilerseniz de belirlemiş olduğunuz bir sınırlı km. İle kiralarınızı kullanım şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Garanti Kapsamı ve Yetkili Servislerde Bakım
Kiralamış olduğunuz araçlar , üretici veya distribütör şirket garantisi kapsamında olmakla birlikte periyodik bakım ve ilave onarımları ile şirketin öngördüğü standartlar da ve yetkili servislerde yapılmaktadır.

Standart Hizmet Paketi

İstenilen adrese araç teslimi
Periyodik bakım ve ilave onarım
Hasar yönetimi
Trafik ve Kasko Sigortası (kiralama dönemini kapsar )
İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası
Kaza , Arıza durumunda Geçici Araç Temini
Lastik Değişimi (kış lastiği dahil)
7 gün 24 saat yol yardımı
Vergiler
Araç muayene yönetimi
Egzos muayene yönetimi
Araç trafik seti
Sınırlı / Sınırsız Km.
İstenilen Yere Araç Teslimi

Back to Top