0 (212) 222 53 30

S.S.S

Firmamızdan araç kiraladığınız zaman araçlarınız ile ilgili bütün giderler bizim tarafıımızdan karşılanmaktadır (TPC, OGS , yakıt vb. giderler hariç). Vergiler ile tüm sigorta , kasko , muayene , periodik bakım , lastik değişimi gibi bütün destek operasyon giderleri de ayrlık kiralama bedeline dahildir.

Evet firmamız size iş sürekliliğinizi devam ettirmeniz için anında muadil bir araç temin eder./p>

Size iş kaybı yaşatmamak için 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti sunmaktadır.

Sözleşme şartlarına göre değişmektedir. Bakım , onarım , hasar yönetimi , lastik tedariği , yol yardımı hizmeti ile vergi ve sigorta takibi işlemleri

Vergi levhası olan tüm tüzel firmalar ile şahıs firmalarına araç kiralamaktayız.

Şirketiniz tarafından kiralanan araçları şirketinizde bordrolu olarak çalışan tüm personel kullanabilir.

Kiraladığınız araçlar ile yurtdışına çıkabilirsiniz. Gelen talep doğrultusunda , müşterilerimize yurtdışı çıkış izniyle ilgili vekaletname verilip , kaskosu yaptırılıp ilgili bedeller müşterilerimize fatura edilmektedir.

Üretici firmaların belirlemiş olduğu periyodik bakım planı çerçevesinde araçların bakım – onarımlarını yetkili servislerde yapılmasını sağlarız. Kaza veya teknik arıza yapan araçların bakım ve onarımlarıyla ilgilenir bu uygulamalarla ilgili tüm ödemeleri ve gerekli takipleri yaparız.

Kiralamış olduğunuz aracın hasara uğraması ya da çalınması durumunda sigorta şirketi , yetkili servis , yol yardım veya çekici hizmetlerimiz için gerekli tüm işlemleri ugular ve bu süreci sizin için yönetiriz. Gerekli durumlarda muadil araç desteği de sağlarız. Bu sayede hayatınızda ulaşım alanında ki sorunları yaşamak zorunda kalmazsınız.

Trafik cezalarının ödenmesi ile ilgilenir gerekli olan takibi sizin yerinize gerçekleştiririz. Size de Hiçbir detayla uğraşmadan aracınızı rahatça sürmek kalır.

Aracınızı kiraladığınız zaman , sermaye çıkışı olmaz firmamız kiralayacağınız araçların finansman giderlerini üstlenir. Fakat satın aldığını zaman , sermaye ayırmak gerekir veya kredi kullanmanız gerekebilir.

Araç kiralama bedelinin %100 ü gider kaydedilerek KDV si de ödenecek KDV’den mahsup edilir. Satın aldığınız da ise Araçların bedelleri ancak 5 yıl içinde amortismandan düşülebilir.

Bakım ,onarım , hasar , yedek parça vb. Masraflar yoktur . Tüm ihtiyaçlar ve işlemlerin takibi firmamız tarafından üstlenilir. Satın aldığınız zaman , Bakım , onarım, hasar , yedek parça vb. Masraflar önemli bir gider kalemidir. Araç kaza yapar , arıza yaapr , zamanı geldiğinde bakım yapılması gerekir , lastikleri değişmelidir. Araçlarınızın yönetimi için deneyimli ve nitelikli personel istihdam etmeniz, zaman ve para ayırmanız gerekebilir.

Kiraladığınız zaman , firmamız problemlere acil çözümler sunar. Kaza ya da arıza yapıldığı takdirde size ücretsiz geçici yeni bir araç temin ederiz. Fakat aracı satın aldığınızda Problemlerde uzun süreli iş ve zaman kaybına uğrayabilirsiniz. Kaza yapan aracınızın tamiratı haftalarca sürebilir hem tamirat masrafı hem de iş ve zaman kayıpları sizi büyük zarara uğratabilir.

Kiraladığınız araçlar ile ilgili Hiçbir sorun ile siz uğraşmazsınız firmamızla tek bir noktadan her türlü konu için temasa geçebilirsiniz. Fakat satın alınan araç filosu için bir çok firma sevk ve idaresi için çok fazla emek ve para harcarlar . Ayrı departmanlar hatta tamirhaneler kurarlar. Bunlar için gerekli müdürler , şefler, denetçiler görevlendirirler . Tüm bu çalışmalara rağmen araçlar ile ilgili sorunlar hala devam eder. Şirketler asıl alanları ile ilgilenmek yerine , araçlarıyle ilgili problemlerle uğraşmak zorunda kalırlar.
/p>

Back to Top